Manhunt

Właśnie zabili Casha. Teraz chcą go zabić ponownie.

Ameryka jest pełna zapuszczonych i przerdzewiałych miasteczek, gdzie nic nikogo nie obchodzi i wszystko uchodzi na sucho.

Maksymalna wielkość zamówienia: 2

 

Informacje

Właśnie zabili Casha. Teraz chcą go zabić ponownie.

Ameryka jest pełna zapuszczonych i przerdzewiałych miasteczek, gdzie nic nikogo nie obchodzi i wszystko uchodzi na sucho. Mieszkańcom Carcer City nie zostało już nic poza prymitywną rozrywką. Największe emocje zapewnia możliwość podarowania i odebrania życia dla zabawy. Tym razem ty, Jamesie Earlu Cashu, będziesz częścią tej zabawy. Podarowali ci życie i teraz zamierzają po nie znowu sięgnąć.

Po przebudzeniu słyszysz swój spanikowany oddech. Aby przetrwać, musisz uciekać i szukać kryjówek. Jeśli uda ci się pozostać przy życiu, może zdołasz odkryć, kto stoi za tym koszmarem.

To krwawy sport.

WYMAGANIA/h2>
WYMAGANIA SPRZĘTOWE
Procesor: 1 GHz Intel Pentium III lub AMD Athlon bądź odpowiednik / Intel Pentium 4 lub AMD Athlon XP bądź odpowiednik
Pamięć RAM: 192 – 256 MB
Karta graficzna: 32 MB
Miejsce na dysku: 2,3 GB
Kontroler z dwoma analogowymi drążkami (gniazdo USB lub GamePort)
Karta dźwiękowa zgodna z DirectX 8.1 potrafiąca generować dźwięk przestrzenny

Aby uzyskać informacje na temat obecnie obsługiwanych podzespołów, należy zapoznać się z informacjami dostarczanymi przez producenta oraz zawartymi na stronie support.rockstargames.com/pl. Niektóre podzespoły, np. zintegrowane karty graficzne, mogą nie być obsługiwane. Niewymienione konfiguracje sprzętowe mogą nie być wspierane przez wydawcę.

Musisz zaakceptować licencję użytkownika, której treść dostępna jest na stronie rockstargames.com/pl/eula. Niezbywalny dostęp do elementów specjalnych (ekskluzywna zawartość online, zawartość do odblokowania, materiały do pobrania, usługi i funkcje) może wymagać wprowadzenia jednorazowego kodu, dodatkowej opłaty oraz/lub rejestracji konta sieciowego (od 13 lat). Łamanie postanowień umowy użytkownika końcowego, zasad postępowania online oraz innych zasad może skutkować ograniczeniem lub zablokowaniem dostępu do gry lub konta sieciowego. Dostęp do elementów specjalnych może wymagać połączenia z internetem i nie być dostępny dla wszystkich. Funkcje mogą ulec zablokowaniu, modyfikacjom lub być oferowane na zmienionych zasadach, o czym użytkownik zostanie powiadomiony z 30-dniowym wyprzedzeniem. Zdarzenia przedstawione w grze mają charakter fikcyjny, a gra nie przedstawia ani nie opisuje żadnych prawdziwych wydarzeń, osób ani podmiotów. Producenci i wydawcy niniejszej gry w żaden sposób nie zachęcają i nie namawiają do zachowań w niej przedstawionych, ani też ich nie pochwalają. Nieupoważnione kopiowanie, modyfikowanie, przesyłanie, wyświetlanie w miejscach publicznych, wypożyczanie, pobieranie opłat za grę lub łamanie zabezpieczeń przed kopiowaniem jest surowo zabronione.

 

INFORMACJA PRAWNA