Grand Theft Auto Complete Collection

Ta kolekcja zawiera:

Grand Theft Auto III
Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto: San Andreas
Grand Theft Auto IV
Grand Theft Auto IV: Episodes From Liberty City

Grand Theft Auto Complete Collection

Maksymalna wielkość zamówienia: 2

 

Informacje

UWAGA: Firma Microsoft nie umożliwia już tworzenia kont Games For Windows Live w Grand Theft Auto IV. Można jednak utworzyć konto na stronie account.xbox.com, aby potem zalogować się na nie w grze.

Ta kolekcja zawiera:

Grand Theft Auto III
Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto: San Andreas
Grand Theft Auto IV
Grand Theft Auto IV: Episodes From Liberty City

Grand Theft Auto III: Zbrodnia jednak popłaca. Niezwykle popularna, ale i bardzo kontrowersyjna seria Grand Theft Auto wkracza w trzeci wymiar i przenosi graczy do mrocznego i podupadłego półświatka Liberty City.

Grand Theft Auto: Vice City: W dekadzie ogromnych fryzur, efekciarstwa i pastelowych garniturów powstała opowieść o człowieku, który wspiął się na szczyt przestępczej hierarchii.

Grand Theft Auto: San Andreas: Pięć lat temu Carl Johnson uciekł przed presją życia w Los Santos w stanie San Andreas, które było rozdarte przez porachunki gangów, narkotyki i korupcję. Milionerzy i filmowcy robili, co mogli, żeby nie natknąć się na dilerów i gangsterów.

Grand Theft Auto IV: Co oznacza dziś amerykański sen? Dla Niko Bellica, który dopiero co przybył z Europy, to szansa na ucieczkę od przeszłości. Dla jego kuzyna Romana to wizja, że kiedyś mogą razem dorobić się fortuny w Liberty City, bramie do krainy nieskrępowanych możliwości.

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City zawiera The Lost and Damned oraz The Ballad of Gay Tony i do uruchomienia nie wymaga kopii Grand Theft Auto IV.

WYMAGANIA/h2>
System: Windows Vista – Service Pack 1 / Windows XP – Service Pack 3
Procesor: Intel Core 2 Duo 1,8 GHz, AMD Athlon X2 64 2,4 GHz
Pamięć RAM: 1,5 GB XP / 1,5 GB Vista
Karta graficzna: 256 MB Nvidia 7900 / 256 MB ATI X1900
Wersja DirectX: karta obsługująca DirectX 9.0c
Dysk twardy: 16 GB wolnego miejsca
Karta dźwiękowa: obsługująca standard 5.1
Dodatkowe wymagania: Aktywacja wymaga połączenia sieciowego. Rozgrywka sieciowa wymaga zalogowania do usług Games For Windows Live oraz Rockstar Games Social Club (należy ukończyć 13 lat, aby się zarejestrować). Wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania, m.in. Adobe Flash, DirectX, Games for Windows Live, .NET Framework oraz Internet Explorer.

Aby uzyskać informacje na temat obecnie obsługiwanych podzespołów, należy zapoznać się z informacjami dostarczanymi przez producenta oraz zawartymi na stronie www.support.rockstargames.com/pl. Niektóre podzespoły, np. zintegrowane układy graficzne, mogą nie być obsługiwane. Niewymienione konfiguracje sprzętowe mogą nie być wspierane przez wydawcę.

Wymagania dodatkowe: wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania, w tym DirectX i Sony DADC SecuROM.

Wymagania partnerów: przed zakupem oprogramowania sprawdź warunki korzystania z tej strony.

Musisz zaakceptować licencję użytkownika, której treść dostępna jest na stronie rockstargames.com/pl/eula.

Niezbywalny dostęp do elementów specjalnych (ekskluzywna zawartość online, zawartość do odblokowania, materiały do pobrania, usługi i funkcje) może wymagać wprowadzenia jednorazowego kodu, dodatkowej opłaty oraz/lub rejestracji konta sieciowego (od 13 lat). Dostęp do elementów specjalnych może wymagać połączenia z internetem i nie być dostępny dla wszystkich. Funkcje mogą ulec zablokowaniu, modyfikacjom lub być oferowane na zmienionych zasadach, o czym użytkownik zostanie powiadomiony z 30-dniowym wyprzedzeniem.

Zdarzenia przedstawione w grze mają charakter fikcyjny, a gra nie przedstawia ani nie opisuje żadnych prawdziwych wydarzeń, osób ani podmiotów. Producenci i wydawcy niniejszej gry w żaden sposób nie zachęcają i nie namawiają do zachowań w niej przedstawionych, ani też ich nie pochwalają. Nieupoważnione kopiowanie, modyfikowanie, przesyłanie, wyświetlanie w miejscach publicznych, wypożyczanie, pobieranie opłat za grę lub łamanie zabezpieczeń przed kopiowaniem jest surowo zabronione.

 

INFORMACJA PRAWNA