Grand Theft Auto: The Trilogy

Ten zestaw zawiera:

Grand Theft Auto III
Grand Theft Auto: Vice CityGrand Theft Auto: San Andreas

Grand Theft Auto: The Trilogy

Maksymalna wielkość zamówienia: 2

 

Informacje

Ten zestaw zawiera:

Grand Theft Auto III
Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto: San Andreas

Grand Theft Auto III: Zbrodnia jednak popłaca. Niezwykle popularna, ale i bardzo kontrowersyjna seria Grand Theft Auto wkracza w trzeci wymiar i przenosi graczy do mrocznego i podupadłego półświatka Liberty City. W Grand Theft Auto 3 możesz iść, dokąd zapragniesz, i załatwić, kogo zechcesz. Możesz wkroczyć w mroczny, intrygujący i bezlitosny świat zbrodni, jeśli tylko starczy ci odwagi.

Grand Theft Auto: Vice City: Witaj w latach 80. W dekadzie ogromnych fryzur, efekciarstwa i pastelowych garniturów powstała opowieść o człowieku, który wspiął się na szczyt przestępczej hierarchii.

Grand Theft Auto: San Andreas: Pięć lat temu Carl Johnson uciekł przed presją życia w Los Santos w stanie San Andreas, które było rozdarte przez porachunki gangów, narkotyki i korupcję. Milionerzy i filmowcy robili, co mogli, żeby nie natknąć się na dilerów i gangsterów.

WYMAGANIA/h2>
WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
System: Microsoft® Windows® 2000/XP
Procesor: Pentium III® 450 MHz
Pamięć RAM: 96 MB
Karta graficzna: 16 MB obsługująca Direct 3D
Wersja DirectX: Microsoft DirectX® 8.1
Dysk twardy: 500 MB nieskompresowanego miejsca na dysku
Karta graficzna: obsługująca DirectX

Aby uzyskać informacje na temat obecnie obsługiwanych podzespołów, należy zapoznać się z informacjami dostarczanymi przez producenta oraz zawartymi na stronie www.support.rockstargames.com/pl. Niektóre podzespoły, np. zintegrowane układy graficzne, mogą nie być obsługiwane. Niewymienione konfiguracje sprzętowe mogą nie być wspierane przez wydawcę.

Wymagania dodatkowe: wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania, w tym DirectX i Sony DADC SecuROM.

Wymagania partnerów: przed zakupem oprogramowania sprawdź warunki korzystania z tej strony.

Musisz zaakceptować licencję użytkownika, której treść dostępna jest na stronie rockstargames.com/pl/eula.

Niezbywalny dostęp do elementów specjalnych (ekskluzywna zawartość online, zawartość do odblokowania, materiały do pobrania, usługi i funkcje) może wymagać wprowadzenia jednorazowego kodu, dodatkowej opłaty oraz/lub rejestracji konta sieciowego (od 13 lat). Dostęp do elementów specjalnych może wymagać połączenia z internetem i nie być dostępny dla wszystkich. Funkcje mogą ulec zablokowaniu, modyfikacjom lub być oferowane na zmienionych zasadach, o czym użytkownik zostanie powiadomiony z 30-dniowym wyprzedzeniem.

Zdarzenia przedstawione w grze mają charakter fikcyjny, a gra nie przedstawia ani nie opisuje żadnych prawdziwych wydarzeń, osób ani podmiotów. Producenci i wydawcy niniejszej gry w żaden sposób nie zachęcają i nie namawiają do zachowań w niej przedstawionych, ani też ich nie pochwalają. Nieupoważnione kopiowanie, modyfikowanie, przesyłanie, wyświetlanie w miejscach publicznych, wypożyczanie, pobieranie opłat za grę lub łamanie zabezpieczeń przed kopiowaniem jest surowo zabronione.

Rockstar Games 622 Broadway, New York, NY 10012 © 1999-2013 Rockstar Games, Inc. Znaki i nazwy Rockstar Games, R*, Grand Theft Auto, Grand Theft Auto III i Take-Two Interactive są znakami handlowymi i/lub zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Take-Two Interactive Software Inc. w USA i/lub w innych państwach. Symbol klasyfikacji wiekowej i wszelkie inne znaki i znaki handlowe należą do ich prawnych właścicieli. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

INFORMACJA PRAWNA