LAN_PCVR_Agnostic_Warehouse_V01.jpg

L.A. Noire: The VR Case Files

Mroczny i brutalny thriller kryminalny rozgrywający się w Los Angeles lat 40. – teraz dostępny w wirtualnej rzeczywistości.

L.A. Noire: The VR Case Files

Maksymalna wielkość zamówienia: 2

 

Informacje

Mroczny i brutalny thriller kryminalny rozgrywający się w Los Angeles lat 40. – teraz dostępny w wirtualnej rzeczywistości.

L.A. Noire: The VR Case Files na HTC Vive™ i Oculus Rift pozwala graczowi wejść w skórę detektywa Cole’a Phelpsa, który wyjaśnia brutalne zbrodnie, spiski i intrygi zainspirowane prawdziwymi przestępstwami, które popełniono w Los Angeles w 1947 r., jednym z najbrutalniejszych i najbardziej chaotycznych okresów w historii Miasta Aniołów.

L.A. Noire: The VR Case Files przeprojektowano specjalnie na potrzeby wirtualnej rzeczywistości i dodano nowe poziomy imersji oraz realizmu. W klimatycznym thrillerze kryminalnym od Rockstar Games gracze rozwiążą siedem spraw z uznanej gry – od zagadek z wydziału drogowego, przez podpalenia, aż do zabójstw i nie tylko.

• Szukaj dowodów, chwytając, oglądając i przesuwając obiekty
• Wsiądź za kierownicę i pojedź na miejsce zbrodni
• Śledź i ścigaj podejrzanych, walcz na pięści i strzelaj do złoczyńców
• Rozwiń sprawę, sporządzając notatki lub rysując w swoim notesie
• Przesłuchuj świadków i wyłuskaj prawdę spośród kłamstw w mieście, gdzie każdy ma coś do ukrycia

Licencja użytkownika końcowego dostępna jest w grze i pod adresem www.rockstargames.com/pl/eula, warunki korzystania z konta sieciowego znajdują się pod adresem www.rockstargames.com/socialclub. Niezbywalny dostęp do elementów specjalnych, takich jak ekskluzywna zawartość online, zawartość do odblokowania, zawartość do pobrania, usługi i funkcje, może wymagać wprowadzenia jednorazowego kodu, dodatkowej opłaty oraz/lub rejestracji konta sieciowego (od 13 lat). Dostęp do elementów specjalnych może wymagać połączenia z internetem i nie być dostępny dla wszystkich użytkowników. Funkcje mogą ulec zablokowaniu, modyfikacjom lub być oferowane na zmienionych zasadach, o czym użytkownik zostanie powiadomiony z 30-dniowym wyprzedzeniem. Łamanie postanowień umowy użytkownika końcowego, zasad postępowania online oraz innych zasad może skutkować ograniczeniem lub zablokowaniem dostępu do gry lub konta sieciowego. Obsługa dostępna jest pod adresem support.rockstargames.com/pl.

To fikcyjna opowieść rozgrywająca się w Los Angeles w latach .40, która prezentuje wymyśloną fabułę z udziałem postaci historycznych, grup, miejsc, scen i wydarzeń, które nie są przedstawione w sposób historycznie dokładny i nie powinny być tak traktowane. Wszystkie występujące nazwy handlowe należą do ich właścicieli, którzy nie są związani z tą grą. Twórcy i wydawcy tej gry w żaden sposób nie nakłaniają i nie zachęcają do powielania zachowań w niej przedstawionych.

WYMAGANIA/h2>
Minimalne wymagania sprzętowe
System: Windows 8.1 64-bitowy, Windows 10 64-bitowy
Procesor: Intel Core i7-4790K @ 3,60 GHz
Pamięć RAM: 8 GB
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1070 8 GB
Karta dźwiękowa: w 100% zgodna z DirectX 11
Dysk twardy: 18 GB wolnego miejsca

Zalecane wymagania sprzętowe
System: Windows 8.1 64-bitowy, Windows 10 64-bitowy
Procesor: Intel Core i7-6700K @ 4,00 GHz
Pamięć RAM: 16 GB
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1080 8 GB
Karta dźwiękowa: w 100% zgodna z DirectX 11
Dysk twardy: 18 GB wolnego miejsca

Z uwagi na bieżące problemy z wydajnością gry na podzespołach AMD tylko określone połączenia sprzętu AMD oraz NVIDIA/Intel pozwolą na bezproblemową grę:

• Jeśli korzystasz z procesora AMD Ryzen 7, do gry wymagana jest karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1070 (lub lepsza)
• Jeśli korzystasz z karty graficznej AMD Vega 56, do gry wymagany jest procesor Intel i7 6700 (lub lepszy)
• Gra nie jest obecnie obsługiwana na konfiguracjach wykorzystujących jednocześnie karty graficzne i procesory AMD

Zmiany w oprogramowaniu wprowadzane po premierze mogą zmienić wymagania sprzętowe gry. Aby uzyskać informacje na temat obecnie obsługiwanych podzespołów, należy zapoznać się z informacjami dostarczanymi przez producenta oraz zawartymi na stronie support.rockstargames.com/pl. Niektóre podzespoły, np. układy mobilne i karty graficzne AGP, mogą nie być obsługiwane. Niewymienione konfiguracje sprzętowe mogą nie być wspierane przez wydawcę.

Dodatkowe wymagania: Instalacja i rozgrywka wymaga zalogowania do serwisu Rockstar Games Social Club (13+). Aktywacja gry i okresowa weryfikacja użytkowników wymagają połączenia z internetem. Wśród wymaganego dodatkowego oprogramowania są m.in. platforma Rockstar Games Social Club, DirectX 9, DirectX June Redistributable Package, Chromium oraz Microsoft Visual C++ 2012 i 2015 Redistributable Package i oprogramowanie uwierzytelniające, które sprawdza konfigurację sprzętową pod kątem dostępu do określonych usług, zarządzania prawami cyfrowymi i wsparcia.

Wymagana rejestracja za pomocą jednorazowego kodu aktywacyjnego przez internet; rejestracja kodu ograniczona jest do jednego konta Rockstar Games Social Club (13+); jednocześnie do konta Social Club może być zalogowany tylko jeden komputer PC; kody aktywacyjne po wykorzystaniu są nieprzenoszalne; konta Social Club są nieprzenoszalne.

 

INFORMACJA PRAWNA