Grand Theft Auto III

Zbrodnia jednak popłaca. Niezwykle popularna, ale i bardzo kontrowersyjna seria Grand Theft Auto wkracza w trzeci wymiar i przenosi graczy do mrocznego i podupadłego półświatka Liberty City.

Grand Theft Auto III

Maksymalna wielkość zamówienia: 2

 

Informacje

Zbrodnia jednak popłaca.

Niezwykle popularna, ale i bardzo kontrowersyjna seria Grand Theft Auto wkracza w trzeci wymiar i przenosi graczy do mrocznego i podupadłego półświatka Liberty City. W Grand Theft Auto 3 możesz iść, dokąd zapragniesz, i załatwić, kogo zechcesz. Możesz wkroczyć w mroczny, intrygujący i bezlitosny świat zbrodni, jeśli tylko starczy ci odwagi.

WYMAGANIA

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
Procesor Pentium III 450 MHz do 700 Mhz
96 MB do 128 MB pamięci RAM
Karta graficzna z 16 MB do 32 MB pamięci, obsługująca Direct3D
Karta dźwiękowa obsługująca DirectX
Napęd CD-Rom o prędkości 8x
500 MB wolnego miejsca na dysku
Win 98/ME/2000/XP
Direct X 8.1

Aby uzyskać informacje na temat obecnie obsługiwanych podzespołów, należy zapoznać się z informacjami dostarczanymi przez producenta oraz zawartymi na stronie www.support.rockstargames.com/pl. Niektóre podzespoły, np. zintegrowane układy graficzne, mogą nie być obsługiwane. Niewymienione konfiguracje sprzętowe mogą nie być wspierane przez wydawcę.

Wymagania dodatkowe: wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania, w tym DirectX i Sony DADC SecuROM.

Wymagania partnerów: przed zakupem oprogramowania sprawdź warunki korzystania z tej strony.

Musisz zaakceptować licencję użytkownika, której treść dostępna jest na stronie rockstargames.com/pl/eula.

Niezbywalny dostęp do elementów specjalnych (ekskluzywna zawartość online, zawartość do odblokowania, materiały do pobrania, usługi i funkcje) może wymagać wprowadzenia jednorazowego kodu, dodatkowej opłaty oraz/lub rejestracji konta sieciowego (od 13 lat). Dostęp do elementów specjalnych może wymagać połączenia z internetem i nie być dostępny dla wszystkich. Funkcje mogą ulec zablokowaniu, modyfikacjom lub być oferowane na zmienionych zasadach, o czym użytkownik zostanie powiadomiony z 30-dniowym wyprzedzeniem.

Zdarzenia przedstawione w grze mają charakter fikcyjny, a gra nie przedstawia ani nie opisuje żadnych prawdziwych wydarzeń, osób ani podmiotów. Producenci i wydawcy niniejszej gry w żaden sposób nie zachęcają i nie namawiają do zachowań w niej przedstawionych, ani też ich nie pochwalają. Nieupoważnione kopiowanie, modyfikowanie, przesyłanie, wyświetlanie w miejscach publicznych, wypożyczanie, pobieranie opłat za grę lub łamanie zabezpieczeń przed kopiowaniem jest surowo zabronione.

 

INFORMACJA PRAWNA