Max Payne 2: The Fall of Max Payne

Max Payne 2: The Fall of Max Payne to brutalna historia miłosna w stylu kina noir. Mroczna, tragiczna i trzymająca w napięciu fabuła jest pełna szokujących zwrotów akcji i tajemnic.

Max Payne 2: The Fall of Max Payne

Maksymalna wielkość zamówienia: 2

 

Informacje

Max Payne 2: The Fall of Max Payne to brutalna historia miłosna w stylu kina noir. Mroczna, tragiczna i trzymająca w napięciu fabuła jest pełna szokujących zwrotów akcji i tajemnic. Miłość boli.

Max Payne 2: The Fall of Max Payne zapewnia największą możliwą dawkę emocji. Szybkie, lecz stylowe elementy akcji i typowe dla serii Max Payne strzelaniny w zwolnionym tempie wracają w jeszcze lepszej formie. Nowe, lepsze animacje ruchu i szerszy wybór opcji gwarantują zapierającą dech w piersiach rozgrywkę. Max Payne 2: The Fall of Max Payne po raz kolejny podnosi poprzeczkę dla gier akcji.

WYMAGANIA

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
Procesor 1 GHz Pentium III / Athlon lub 1,2 GHz Celeron lub Duron – Procesor 1,4 GHz Athlon lub 1,7 GHz Pentium 4, Celeron lub Duron
Karta graficzna AGP z 32 – 64MB pamięci zgodna z DirectX 9 i obsługująca funkcję transform & lighting
256 – 512 MB pamięci RAM
1,7 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Windows 98/ME/2000/XP
DirectX 9.0
Klawiatura i mysz

Aby uzyskać informacje na temat obecnie obsługiwanych podzespołów, należy zapoznać się z informacjami dostarczanymi przez producenta oraz zawartymi na stronie www.support.rockstargames.com/pl. Niektóre podzespoły, np. zintegrowane układy graficzne, mogą nie być obsługiwane. Niewymienione konfiguracje sprzętowe mogą nie być wspierane przez wydawcę.

Wymagania dodatkowe: wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania, w tym DirectX i Sony DADC SecuROM.

Wymagania partnerów: przed zakupem oprogramowania sprawdź warunki korzystania z tej strony.

Musisz zaakceptować licencję użytkownika, której treść dostępna jest na stronie rockstargames.com/pl/eula.

Niezbywalny dostęp do elementów specjalnych (ekskluzywna zawartość online, zawartość do odblokowania, materiały do pobrania, usługi i funkcje) może wymagać wprowadzenia jednorazowego kodu, dodatkowej opłaty oraz/lub rejestracji konta sieciowego (od 13 lat). Dostęp do elementów specjalnych może wymagać połączenia z internetem i nie być dostępny dla wszystkich. Funkcje mogą ulec zablokowaniu, modyfikacjom lub być oferowane na zmienionych zasadach, o czym użytkownik zostanie powiadomiony z 30-dniowym wyprzedzeniem.

Zdarzenia przedstawione w grze mają charakter fikcyjny, a gra nie przedstawia ani nie opisuje żadnych prawdziwych wydarzeń, osób ani podmiotów. Producenci i wydawcy niniejszej gry w żaden sposób nie zachęcają i nie namawiają do zachowań w niej przedstawionych, ani też ich nie pochwalają. Nieupoważnione kopiowanie, modyfikowanie, przesyłanie, wyświetlanie w miejscach publicznych, wypożyczanie, pobieranie opłat za grę lub łamanie zabezpieczeń przed kopiowaniem jest surowo zabronione.

 

INFORMACJA PRAWNA