Grand Theft Auto: Vice City

Witaj w latach 80. W dekadzie ogromnych fryzur, efekciarstwa i pastelowych garniturów powstała opowieść o człowieku, który wspiął się na szczyt przestępczej hierarchii.

Grand Theft Auto: Vice City

Maksymalna wielkość zamówienia: 2

 

Informacje

Witaj w latach 80.

W dekadzie ogromnych fryzur, efekciarstwa i pastelowych garniturów powstała opowieść o człowieku, który wspiął się na szczyt przestępczej hierarchii.

Vice City to wielka aglomeracja o zróżnicowanym krajobrazie – od plaż i bagien do wieżowców i slumsów. To najbardziej kompletne i żywe miasto cyfrowe, jakie kiedykolwiek stworzono. Gra łączy w sobie nieliniową fabułę oraz narrację z punktu widzenia bohatera, który przybywa do miasta pełnego perspektyw, ale też zepsucia, i otrzymuje szansę sięgnięcia po władzę.

WYMAGANIA

System: Windows Vista – Service Pack 1 / Windows XP – Service Pack 3
Procesor: Intel Core 2 Duo 1,8GHz , AMD Athlon X2 64 2,4 GHz
Pamięć RAM: 1,5 GB XP / 1,5 GB Vista
Karta graficzna: 256 MB Nvidia 7900 / 256 MB ATI X1900
Wersja DirectX: DirectX 9.0c
Dysk twardy: 16 GB miejsca na dysku
Karta dźwiękowa: obsługująca standard 5.1

Aby uzyskać informacje na temat obecnie obsługiwanych podzespołów, należy zapoznać się z informacjami dostarczanymi przez producenta oraz zawartymi na stronie www.support.rockstargames.com/pl. Niektóre podzespoły, np. zintegrowane układy graficzne, mogą nie być obsługiwane. Niewymienione konfiguracje sprzętowe mogą nie być wspierane przez wydawcę.

Wymagania dodatkowe: wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania, w tym DirectX i Sony DADC SecuROM.

 

INFORMACJA PRAWNA